Kasaba Doktoru 21. bölüm özet. Bütün hastane Erol beyi kaçırıyor

Leyla bayıldığında Ömer onu acile kadar kucağında taşır. Herkes Leyla için endişelidir. Leyla’ya kırık kalp sendromu teşhisi konur. Odada dinlenmeye alınıp ilaç tedavisine başlanır. Ömer hala ters ve sinirli olunca Hakan onu yanız kalacağı konusunda uyarır. 

Trt1 ekranlarında yayınlanan Kasaba Doktoru dizisinde Berk; çocukluk arkadaşı aşkı olan Leyla için endişelenir ve hep yanında olur. Ömer’i suçladığı için ters düşerler. 

Bülent geçen bölüm Neslihan’dan duyduklarını Yalçın’a anlatır. hastanelerin satılacağı haberini duyan Yalçın; kadının odasına girip bilgisayarını inceleyip doğru olduğunu görür. Hakan’a gidip olanları anlatır. Ertesi gün Erol beye demans teşhisi konulup tüm yetkileri eline alacak olan Neslihan’ı durdurmak için tek çare vardır. Erol beyi kaçırmak

Hakan bu kez Yalçın ile ittifak yapmak zorunda kalır. Diğerlerine durumu anlatıp yardım ister. Hepbirlikte erol beyi hastaneden kaçırıp Mine ile kaldıkları eve götürüler. Adamın başında hastaneden bir hemşire kalır. İlaçlar vermelerine rağmen Erol bey hala kendine gelmez. Yıllar öncesinde Hakan’ın kendisini yine kurtardığını anlatır. 

Hastaneye gelen bir kadın balkondan düşmüştür. Vücudundaki yaralardan şüphelenen Hakan sorular sorunca kadın kocasının kendisini dövdüğünü hatta balkondan attığını söyler. Polisler kocayı yakalayacakken adam kaçar. Kaçan adamı yakalamaya çalışan Bektaş bıçakla yaralanır. Safra kesesinden zarar gören adamı ameliyat edip kurtarırlar.  

Neslihan planları suya düşünce Hakan’ı suçlar. Polislere hastaneyi aratıp ifadelerini aldırtır. Bölüm sonuna doğru Çiçek Melahat’tan Hakan ve Mine’ninyeni bir ev tuttuğunu öğrenir. Polisleri oraya yönlendirir. Yalçın bunu duyup Hakan’ı arayınca kıl payı Erol beyi kaçırırlar. Ancak Neslihan Yalçın’ın kendisine ihanet ettiğini anlar. 

Hakan mecburen Erol beyi Yalçın’a teslim eder. Yalçın adamı Gümüşok’ta saklar. Neslihan acil olarak yönetim kurulunu toplar. Yalçın ve Hakan’ın Erol beyi araca bindirirken Çiçek’in çektiği resmi gösterip babasını kaçırdıklarını iddia eder. İkisini ihraç etmeyi önerir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir