Kiralık Aşk 37. Bölüm özeti. Tramva gerçeği anlatacak mı?

Koray defile için Yasemin‘e evet mi hayır mı diyeceğine karar verememektedir. Bir yanda dostları bir yanda şöhret… Yasemin gözünü boyamak için Koray‘a limuzin ve özel şöför tahsis eder. Defilenin konseptini hazırlaması için Koray’a rüşvet olarak sergi hazırlarlar

Ömer ve Sinan defileyi iptal ettirmek için piyasadan Galo ile ilgili haberler toplar; piyasaya haber sızdıran bir berberde duyulmasını istediklerini duyururlar. Sinan Ömer‘e Yasemin ile arasındakileri anlatır. Ömer Sude ile ilgili doğru tahminde bulunur. 
Defne evlenecekleri fikri ile havalara uçmakta.. Ancak defile için Galo ile çalışacağı için burukluk duymaktadır. Galo ve defile için yaptıkları dedikodu işlemleri işe yaramaya başlamıştır. Deniz Tramva sponsorluk anlaşmasını iptal eder. Cherie ardından da Enzo defileden çekilir. 

Ömer amcalarına yemeğe gider ve Defne ile evlenecekleri haberini patlatır. Neriman ve Sude ses çıkarmazlar ama olayı bozmak için planlar yaparlar. Defnelerin evinde yemek için hazırlıklar tüm şenliğiyle devam etmektedir. Sonunda beklenen misafirler gelir. Yemeğe Neriman İplikçi sahneleri damga vurur. 
Fikret Ömer‘i arar ve defile iptal olunca ondan elde edilecek gelirin de iptal olduğunu ve bunun kimsesiz çocuklara zarar olduğunu anlatır. Ömer çok üzülmüştür. Fikret‘e olayı düzelteceğine dair söz verir. Bizimkiler Yasemin ile çalışmayı kabul ettiği için Koray’ı şirketten çıkarma kararı alırlar.
Ömerlerin çıkardığı dedikodunun fos çıktığı belli olur. Tramva tekrar epey para kaybeder. Sude defilelerinin Ömerler yüzünden iptal olduğunu anladığında hırs ile annesindeki Tramva’ya ait olan çeki alır ve … bekleyip görücez arkadaşlarBence bölümdeki en ateşli sahne Sinan ve Yasemin’in Korişin defilesindeki konuşmaları idi.. Alev aldılar resmen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir