Aşk Mantık İntikam 19. bölüm özet. Ozan Korfalı şirketten kovuluyor

Çağla geçen bölüm sonunda Ozan tarafından evden kovulunca ağlayarak baba evine döner. Babasına yaptıklarını anlatmadığı için adam kızını evden atan Ozan’a çok kızar. Arif bey ertesi gün şirkete gidip Ozan ile konuşmaya çalışır. Ozan Çağla’nın şantajından bahsetmeyince ve boşanmakta ısrar edince zaten Ozan’a öfkeli olan Çınar ile yönetim kurulundakiler ile gizlice temasa geçerler. 

Ozan’dan saklı ertesi gün yönetim kurulu toplanır. İşe gelmediği günleri ve yatırımcıların çok para kazanamadığını bahane edip oylama yaparak Ozan’ın ceoluğunu elinden alırlar. Ozan problem çıkarmadan oradan çıkıp odasından bir kaç şeyini alıp şirketten ayrılır. Çalışma arkadaşlarına teşekkür edip onları över ve aynen çalışmaya devam etmelerini ister. 
Musa ilk günden beri yanında olduğu için çoktan eşyalarını toplayıp işten ayrılmıştır. Ozan’ın evinde çalışmaya başlarlar. Esra Antalya dosyası ve çiftliklerle ilgili bir kaç şeyi sormak için yanına gittiğinde Ozan hemen yardım eder. Bir güm şirkete döneceğini bu yüzden yardım ettiğini söyler.
 
Ozan her yere şirketten ayrıldığını ve kendisine yeni bir şirket kuracağı haberini yayar. Ozan’ın ayrıldığını duyan yatırımcılar borsadaki hisselerini satıp şirketin değerini düşürür. Yeni ceo Çınar buna kızıp Ozan’la kavga eder. 
Çağla tüm bölüm boyunca ağlayıp yakınıp hırsla Ozan’ı geri istemektedir. Ozan’a da gidip yönetim kurulunun toplandığından haberi olmadığı yalanını söyler. Eğer barışırlarsa babasıyla konuşup onun yeniden ceo olmasını sağlayabileceğini söyler ama Ozan onu dinlemez bile. Boşanmakta ısrarlıdır. Mert’in yanına gidip dertleşirken Ozan’ın sarhoşken bile kendisiyle beraber olmadığını söyler. 
Esra Ozan’ın kovulmasının Çağla ile alakalı olduğunu ve bunun haksızlık olduğunu düşünmektedir. Çınar’la konuşmaya çalıştıysa da adam öfkelidir. Akşam yemek yemeye gittikleri yerde Çınar’ın arkadaşları masaya gelir. Arabalardan sosyetik şeylerden bahsedilince Esra sıkılır. Çıkışta magazinciler resimlerini çekerken Çınar’ın elini tutup açıklama yapmasına kızar. Bölüm sonunda Çınar; Esra’dan Ozan’ın mı kendisinin mi tarafını tutacağına karar vermesini isteyince araları açılır
Bu arada Ozan Esra’yla arasını düzeltmek için arkadaş olmayı teklif eder. Esra kabul eder. Ama geçen bölümlerde istedikleri kız ve adamın düğününe gittiklerinde ettikleri dans sırasında yakınlaşırlar. Esra rahatsız olup çıkar. Dışarıda tartışırlar ama kavga sonunda tam öpüşecekken Ozan’ın telefonu çalar. Telefonu açan Ozan şaşkındır. Muhtemelen çok içkili olan Çağla kaza yapmış olabilir. 
Fox tv ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinde Eko’ya Elif’i istemeye giderler. Ozan ve Esra’nın da katıldığı kız istemeye Zümrüt’ün sabote etmek için yaptıkları damga vurur. Ertesi gün Zümrüt; sözlenen çifti vazgeçirmek zaman kazanmak için bu sefer de kocaman bir takı listesiyle gelir. Eko takıları alabilmek için annesinin yaptığı pilavı arabayla satmaya başlar. Elif onu gördüğünde kızmayıp destek olur ama ilk geceden zabıtalara yakalanırlar. 
Zümrüt evde yüksekteki bir şeyi almaya çalışırken düşer ve kafasını çarpıp bayılır. Kendisine geldiğinde iyilik timsali bir melektir ve Ertenleri çok sevmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir