İlişki durumu karışık 40. bölüm ozet- FİNAL – Dört mutlu son birden

Ayşegül geçen bölüm Can‘ın kapısına gitmiş; evlenme teklif etmişti. Kapısının önüne mumlar ile Can yazmış. Elinde kırmızı güller, çalan müzik. “Benimle dans eder misin?” diyor. Dansın arkasından ona kendi hikayesini anlatır. Sonra yüzük çıkarır. “Benimle evlenir misin?” der. Can çok ciddidir ve Ayşegül‘ün yüreğini ağzına getirir ve “Olmaz Ayşegül olmaz” der. Megerse “bir kızın bir erkeğe evlenme teklif ettiği nerede görülmüş” diyecekmiş. Kendisi diz çöküp evlenme teklif eder.

Elif Murat’a gitmiş; Murat Elif’e “Burada kal” der. İkili birbirlerine açılmak istiyor ama yapamıyorlar. Akşam Murat Elif’e evinde yemek teklifi eder. Murat Elif’e açılır ama Elif ona inanmak istemez ve gider. Ertesi gün Murat Elif’i ne kadar iyi tanıdığını ispat turuna çıkarır. “Bize bir şans ver” der. Elif “Keşke birbirimize bu kadar geç kalmasaydık Murat” der.  Ama dizinin sonunda beraber olmaya karar verirler.

Can Ayşegül’ü eve götürür, beraber yatarlar. Sabah Gülendam gelir. Sıtkı ile ayrılmışlar; kız iki gözü iki çeşme ağlamaktadır. Can Ayşegül’e “hemen evlenelim” diye bastırır. Can Sıtkı ile Gülendam’ı barıştırmaya çalışır. Barışırlar.

Nediha Naci’yi adamlarına kaçırtıp evine kapatır. İsmail dede Can’ı arar ve “Annen Naci beyi kaçırmış” der. Mediha aileleri ikna etmek için mahsustan intihar eder. Can evlenmelerini kabul eder.

Can Handan’dan düğünü organize etmesini ister. İsmail dede, Gülendam, Mediha ve Ayşegül hepsi aynı anda evlenmeye kalkarlar. Dizinin sonunda Ayşegül’ün gelinliğinde problem çıkınca kot ve gömlek ile evlenirler. Ama evlenirler. 4 çift aynı anda evlenirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir