Yepyeni bir dizi, Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’le Ölene Kadar

Yeni yılda yeni bir diziyle tanışacağız. Tims Produstions yapımcılığında hazırlanan ve ATV‘de yayınlanacak Ölene Kadar adlı dizide başrolleri ünlü ve sevilen oyuncular Engin Akyürek ve Fahriye Evcen paylaşıyorlar. Engin Akyürek’i en son Kara Para Aşk dizisindeki komiser Ömer rolünde izlemiştik.

Ocak ayında ekrana gelecek olan Ölene Kadar dizisinin senaristi Elif Usman
Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikayelerini izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanan Ölene Kadar dizisi Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’i bir araya getiriyor.

Engin Akyürek; hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkumu olan Dağhan karakterine can verirken, Fahriye Evcen ise; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de Dağhan‘ın müebbetine son veren avukat Selvi olarak karşımızda olacak.

İnsanların kötülükleriyle topal kalmış adalet sistemi masum bir adamdan gerçek bir suçlu yaratırken kaybedilen yılların ve bu haksız esaretin bir bedeli olacaktır. Dağhan’ı müebbetten kurtaran, Selvi’nin ise vicdan yükünü hafifleten bu ilk buluşmadan sonra ise kimsenin hayatı eskisi gibi olamayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir