Evli ve Öfkeli 25. bölüm özeti. Mine evlendi. Esra nişanlandı

Didem geçen bölüm Esra ve Murat arasında olanları farketmiş; Esra ile konuşmuş ve Murat‘ı terk edip ikilinin arasından çekilmişti. Arkadaşlarının da gelmesiyle ikilinin nişan yemeği gerçekleşir.

Engin rahat durmaz. Eşyalarını almak için Dilek‘in evine gelir. Kapıyı açan olmayınca anahtarla girer. Letafet teyze hırsız zannedip onun başına vurur. Hastaneye götürülür. Arkadaşlar toplanıp yine geceyi hastanede bitirirler. Esra Murat‘a gelir ama uyuyakalır.

Ertesi gün Mine için nişan alışverişine çıkılır ama sonu kavgalı biter. Teyze Cenk‘in annesinin sahte olduğunu öğrenir. Fenalaşır. Deniz Coşku ile yemek yer, pikniğe gider. İkilinin araları gittikçe iyiye gitmekte ama kızcağız annesi ile Coşku arasında kalmaktadır.

Annesi rolu kapmıştır. Haberi televizyon programında duyurmayı ister. Program öncesinde aldığı bir haberle bazı kötü beyanatlar verir. Ama Coşku‘nun şirketinden de Seray‘ın deneme çekimleri basına sızmıştır. Seray bu olay sayesinde yine üste çıkmıştır.

Tarık Dilek ile düzgün buluşamadığı için şikayetçidir. Engin dangolozu kızını Tarık’a karşı doldurur. Kız oyuncak alırken magazada Tarık‘ın çantasına eşya atınca Tarık hırsız damgası yer.

Emniyete müfettiş gelir. Başkomiseri emekli etmek istemektedirler. Bu arada Murat Esra‘yla ilişkilerini saklıyalım der. Esra iyi niyetli bu yaklaşıma gıcık olur. Murat’a kapris yapar. Bu arada müfettiş hafif Esra’ya asılmaktadır. Bu durum Murat‘ı kıskançlık içine çeker.  Emniyette müfettiş olduğundan Tarık‘ı nezarete atmak zorunda kalırlar. Temizlik hastası Tarık nezarette.. Olayları düşünün 🙂

Mine ve Cenk olaylardan sıkılıp yıldırım nikahıyla evlenme kararı alırlar. Mine herkesten habersiz Adana’ya gider. Cenk’in ailesi ile konuşur. Nikaha çağırır. Nikah günü Cenk ailesi olmadığı için mutsuzdur ama ailesi son anda katılır. herkes mutludur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir